17 oktyabr 2022-ci il tarixində Azərbaycan Nəqliyyat Ekspeditor şirkətləri Assosasiyası ilə Geyim İdxalçıları Assoasiyası arasında Assasoasiya üzvlərinin iştirakı ilə genişmiqyaslı görüş keçiril...

17 октября 2022 года состоялась масштабная встреча между Ассоциацией транспортных экспедиторских компаний Азербайджана и Ассоциацией импортеров одежды с участием членов Ассоциации...